VI miejsce Spartanek na turnieju Bochnia-CUP 2018!!!

VI miejsce Spartanek na turnieju Bochnia-CUP 2018

Ostatni dzień turnieju to mecz o V miejsce. Gramy ponownie z AKS SMS Łódź. Mecz walki o każda piłkę. W obronie jednak nie możemy sobie poradzić z kapitanem łodzianek J. Zak, która zdobywa w tym spotkaniu aż 21 punktów. Nasze dziewczyny są niedokładne, dodatkowo nie wykorzystują wielu czystych sytuacji spod kosza. Ponownie skuteczność z linii wolnych jest bardzo słaba, aż 19 niecelnych. W 3 kwarcie boisko za 5 przewinień opuszcza nasz kapitan – Sandra Jaszczak. Mecz dużych emocji i walki. Przy wyniku 51:50 (po rażącym błędzie sędziowskim) boisko opuszcza Martyna Kozik.
Mecz po walce przegrywamy 53:57.

Punkty zdobywały: Mochól i Stanowska po 12, Kozik 11, Jaszczak 8, Zakrocka 6, Kostrzewska 5.

W całym turnieju punkty zdobyły:
Kozik 52, Jaszczak 41, Stanowska 39, Mochól 35, Zakrocka 29, Kostrzewska 17, Michalak i Kaleta K. po 6, Pazdzierkiewicz 4, Kaleta O. 3, Piasna i Warsińska po 2.

Statuetkę za tytuł „najlepszy obrońca” zdobywa Julia Mochól, która po kontuzji (krwotok z nosa) nie opuszcza zespołu i ponownie wraca na parkiet.

Dziękujemy naszym Spartanom (RODZICOM I SPONSOROM) za wsparcie finansowe i możliwość uczestnictwa w turnieju.
Dzięki Wam nasze Spartanki zdobyły kolejne cenne doświadczenie, jakim bez wątpienia jest udział w Turnieju Międzynarodowym.