Zmienne szczęście spartanek (1:1)

Dziś kolejne spotkanie w lidze minikoszykarek U-13 rozegrał nasz rocznik 2006. We Wrocławiu rozegraliśmy 2 spotkania – pierwsze z MOS Wrocław – drugie z KS Wichoś Jelenia Góra.

Pierwsze spotkanie zakończyło się naszą porażka 59:23. Przez dwie kwarty byliśmy równorzędnym przeciwniczek dla wrocławianek (15:11, 10:8) ale to dobry prognostyk, gdyż gramy bez kontuzjowanej Ady Popławskiej i Juli Jurek. Drugie spotkanie bardzo ważne dla układu tabeli wygrywamy z rywalem zza miedzy KS Wichoś 37:29. Od początku w spotkaniu spartanki objęły prowadzenie i już go nie oddały do końca. W ostatniej kwarcie mogły już pograć wszystkie zmienniczki. W turnieju ze względu choroby nie grała także Nadia Pieniążek.

Zwycięstwo ważne, gdyż pozostajemy w stawce 4 drużyn które chcą się zakwalifikować do Finału Dolnego Śląska.