Minikoszykówka U12- walka o 4 miejsce w tabeli do końca

Dzis rozegraliśmy kolejne 2 spotkania w lidze U-12(Rocznik 2007) i dwa rożne oblicza spartanek. Pierwsze spotkanie z MKS Plkowice I – walka , dobra gra zespołowa, piekne akcje. Wynik trzymamy do 4 kwarty 35:42 . W końcówce zabraklo sił i zmienniczek, stąd przegrana 47:61. W porównaniu do meczu z początku sezonu zdobywamy o 10 pkt wiecej i gramy zdecydowanie lepiej. O drugim meczu chcemy szybko zapomnieć. W lekceważący podchodzimy do drugiego spotkania z MKS Polkowice II. Brak zaangażowania i indywidualne akcje a także rażące błedy sedziów (przypisywanie fauli naszym zawodniczkom ) spowodowały że boisko opuszcza rozgrywająca Blanka Warsińska już w 3 kwarcie za 5 przewinień.
Z 4 faulami grają Julka Michalak i Ida Wojcicka. Jednak po ostrych uwagach trenera obudziły sie w końcówce meczu i pokazały że moga wziąść na siebie ciężar zdobywania punktów. Z dobrej strony pokazały sie Ola Gurak ,Julia Kicińska i Ida Wójcicka. Odskakujemy dzięki dobrej obronie i wygrywamy spotkanie 65:46. W spotkaniu nie grała z nami Karolina Kaławaj (wyjazd na uroczystość rodzinną). Pozostało nam do rozegrania 2 spotkania w lidze i walka o 4 miejsce w tabeli.